Harmonogram dyżurów

Wszyscy doradcy pełnią dyżury w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w poniedziałki w godzinach 11:30-14:30

Przedmiot, DziedzinaImię i nazwisko doradcyDane szkoły macierzystejGodz. Dyżuru w szkole macierzystej
Wychowanie przedszkolne i Edukacja wczesnoszkolnaAgnieszka Czeglik
aczeglik@zce.szczecin.pl
Przedszkole Publiczne Nr 18 ul. Unisławy 15a Szczecin
tel. 91-422-04-49
Codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Profilaktyka i wychowanieRenata Majewska
rmajewska@zce.szczecin.pl
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Kopernika 16 Szczecin
tel. 91-434-67-20
Środa
16:00-18:00
Język polskiDagmara Lewartowska
dlewartowska@zce.szczecin.pl
Zespół Szkół Nr 5
ul. Hoża 3 71-677 Szczecin
tel. 91-442-09-01
Środa
15:00-17-00
Język angielskiPrzemysław Jackowski
pjackowski@zce.szczecin.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61 71-677 Szczecin
Tel. 91-422-64-81
Środa
15:00-17-00
MatematykaDariusz Borowski
dborowski@zce.szczecin.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61 71-677 Szczecin
Tel. 91-422-64-81
Środa
15:30-17:30
Przedmioty zawodoweGrzegorz Szyjka
gszyjka@zce.szczecin.pl
Zespół Szkół Samochodowych
ul. Klonowica 14 71-244 Szczecin
tel. 91-439-06-01
kom. 537-390-680
Czwartek
14:30-16:30
Fizyka Aneta Mika
amika@zce.szczecin.pl
VI Liceum Ogólnokształcące
ul. Jagiellońska 16a
70-382 Szczecin
tel. 91-484-60-88
Wtorek
16:00-18:00
BiologiaBożena Dąbrowska – Raszkowska
braszkowska@zce.szczecin.pl
ZSO Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
ul. Kopernika 16a 70-241 Szczecin
tel. 91-434-67-20
Środa
15:00-17:00
ReligiaDorota Maziarz – Świerzewska
dswierzewska@zce.szczecin.pl
Szkoła Podstawowa Nr 35
ul. Świętoborzyców 40
71-655 Szczecin
tel. 91-442-24-65

Wydział Wychowania Katolickiego
Kuria Metropolitalna
ul. Papieża Pawła VI 4
Wtorek
16:00-17:00





Czwartek
13:00-15:00
Konsultant ODNMaria Borecka
mborecka@zce.szczecin.pl
ODN ZCEMIPWtorek
15:00-17:00
Czwartek
14:00-16:00